Partnerzy i sponsorzy

Partnerzy i sponsorzy 2014

SPONSORZY

Logo Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska – jako pierwsza w Polsce nowoczesna piekarnia wprowadziła na rynek nowe gatunki pieczywa, do tej pory u nas nie znane, jak choćby francuskie croissanty. Jednocześnie nigdy nie zaprzestała rozwijania starych, sprawdzonych, polskich receptur i produkcji tradycyjnego polskiego chleba. Inter Europol przygotowuje wypieki polskie, szwajcarskie, francuskie, niemieckie i duńskie. W utrzymaniu stabilnej pozycji na rynku pomaga firmie Zintegrowany System Zarządzania; firma posiada również najwyższe zagraniczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości produkcji spożywczej. Inter Europol eksportuje swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, Skandynawii i na rynek wschodni, a także do USA, Japonii i Tajlandii.
Strona internetowa: http://www.intereuropol.pl/

Logo De’Longhi

Marka De’Longhi – światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i wyrafinowanego stylu. Produkty De’Longhi wyróżniają się niezawodnością oraz najlepszym wzornictwem, odzwierciedlającym włoskie oblicze marki.
Strona internetowa: http://www.delonghi.pl/

PARTNERZY

MN-logo_Palac_COLOR_200

Partnerem TEDxMarszałkowska jest warszawskie Muzeum Niepodległości. Muzeum powstało w 1990 roku i od początku istnienia zorganizowało ponad 200 wystaw, które odwiedziło ok. 2 mln widzów. W 1992 roku placówka uzyskała status Narodowej Instytucji Kultury. Muzeum prowadzi aktywną działalność edukacyjną, kulturalną oraz wydawniczą.
Strona Muzeum: http://muzeum-niepodleglosci.pl/

Logo Dom Kultury Śródmieście

Dom Kultury Śródmieście to instytucja stwarzająca możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego oraz samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej. Organizuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, jak również koncerty, spektakle, wystawy; w ramach DKŚ działają zespoły teatralne, kabaretowe, taneczne, wokalne. Ponadto Dom Kultury prowadzi działalność wydawniczą oraz współpracuje ze stowarzyszeniami i społecznościami lokalnymi.
Strona DKŚ: http://dks.art.pl/

Logo Staromiejski Dom Kultury

Staromiejski Dom Kultury – samorządowa instytucja kultury z sześćdziesięcioletnią tradycją, działająca na polu edukacji kulturalnej i artystycznej. Patronuje grupom twórczym, zespołom oraz artystom indywidualnym. Współpracuje ze społecznością lokalną oraz organizacjami pozarządowymi i stowarzyszeniami. Zasięgiem działalności obejmuje teren całej Polski, prowadzi też współpracę międzynarodową.
Strona SDK: http://www.sdk.pl/

Logo Kontynent Warszawa

Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur to pierwszy polski portal internetowy, który w kompleksowy sposób informuje o wielokulturowości i różnorodnych jej przejawach na terenie Warszawy. Powstał w roku 2006 jako wyodrębniony program Fundacji Inna Przestrzeń.
Kontynent Warszawa zawiera uporządkowane informacje na temat wydarzeń, ludzi oraz aktywności kulturalnej mniejszości i środowisk cudzoziemców w stolicy. Zajmuje się promowaniem artystów i miejsc związanych z kulturą mniejszości etnicznych, do tej pory mało znanych i niebędących w stanie prowadzić profesjonalnej promocji. Służy także jako platforma wymiany doświadczeń i poglądów wszystkich warszawiaków, niezależnie od miejsca ich pochodzenia.
Strona portalu Kontynent Warszawa: http://kontynent-warszawa.pl/

Logo Warsaw Entertain

Warsaw Entertain to założona w 2011 roku grupa networkingowa dla cudzoziemców mieszkających w Polsce oraz Polaków zainteresowanych różnymi kulturami i częściami świata. Jej ideą jest integracja przyjezdnych z różnych stron świata ze społecznością lokalną: poprzez organizowane wydarzenia stwarza warunki dla dialogu międzykulturowego oraz propaguje kulturę polską wśród społeczności obcokrajowców.
Strona grupy networkingowej: https://www.facebook.com/warsaw.entertain/

Logo Bocian Nopal

Polsko-Meksykańskie Stowarzyszenie Kulturalne Bocian&Nopal – od pięciu lat aktywnie działa na rzecz popularyzowania wiedzy na temat kultury, sztuki i literatury meksykańskiej wśród społeczeństwa polskiego, a także promuje Polskę na terenie Stanów Zjednoczonych Meksyku podczas projektów kulturalno-naukowych oraz konferencji.
Strona Stowarzyszenia: http://bociannopal.wordpress.com/

Logo Julia Mafalda Photography

Julia Mafalda Photography – fotograf, dziennikarka, filmowiec. Pracuje jako freelancer w Egipcie,w USA, we Francji, we Włoszech i w Polsce m.in. dla Los Angeles Opera,Warner Bros., Paramount Pictures, Warwick Saint Studios, LA Fashion Week, Agencja East News, Agencja Gazeta, Agencja ONS, Rochstar/TVP, TimArt Studios. Ma na koncie wystawy autorskie i zbiorowe w Polsce, Francji i USA. Pracuje przy niezależnych produkcjach filmowych.
Strona internetowa: http://www.juliamafalda.com/

Logo DDFStudio

DDFStudio – to studio fotograficzne specjalizujące się w fotografii rodzinnej oraz eventowej. Na fotografiach autorzy utrwalają piękno chwil, aby ich klienci, wracając do zdjęć w przyszłości, mogli na nowo poczuć, jakby brali udział w uwiecznionym wydarzeniu.
Strona internetowa: http://www.ddfstudio.pl/ oraz http://www.facebook.com/DDFGroup/

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, wspierające idee rozwoju, komunikacji oraz pracy na rzecz bardziej świadomego społeczeństwa.

Kontaktowy adres e-mail: partners@tedxmarszalkowska.com