preloader
04.06.2016
Campus Warsaw, Warszawa
TEDxMarszałkowska

Unveiled

O wydarzeniu
Cytat 1
Autor 1

Na imprezie z dn. 4 czerwca 2016 roku odbywającej się pod hasłem „Unveiled”...

Paragraf 2.

Cytat 2
Autor 2
Cytat 3

Program

04.06.2016
10:30
Rejestracja
1
11:10
sesja w jęz. polskim
Przestrzeń społeczeństwa
 • Jan Kowalski
 • Adam Nowak
2
12:40
sesja w jęz. hiszpańskim / networking
Przestrzeń życia
 • Jan Kowalski
 • Adam Nowak
3
13:40
sesja w jęz. polskim
Przestrzeń planety
 • Jan Kowalski
 • Adam Nowak
4
15:40
sesja w jęz. polskim
Przestrzeń uczuć
 • Jan Kowalski
 • Adam Nowak
17:30
Podsumowanie

Mówcy

Wystąpi dla Was kilkanaście inspirujących osób, zaangażowanych w projekty społeczne, kulturalne, naukowe oraz osobiste, wiążące się z eksplorowaniem przeróżnych Przestrzeni.

Partnerzy i sponsorzy

Sponsorzy

Kliknij w logo sponsora, by dowiedzieć się więcej.

Drukarnia Argraf

Drukarnia Argraf istnieje od 1990 roku. Oferujemy naszym klientom druk offsetowy najwyższej jakości na nowoczesnych maszynach, wszelkie rodzaje opraw, szeroką gamę uszlachetnień i wykończeń, a wszystko to wykonywane przez doświadczoną załogę, dbającą o najlepszą jakość każdego egzemplarza.

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska

Jako pierwsza w Polsce nowoczesna piekarnia wprowadziła na rynek nowe gatunki pieczywa, do tej pory u nas nie znane, jak choćby francuskie croissanty. Jednocześnie nigdy nie zaprzestała rozwijania starych, sprawdzonych, polskich receptur i produkcji tradycyjnego polskiego chleba. Inter Europol przygotowuje wypieki polskie, szwajcarskie, francuskie, niemieckie i duńskie. W utrzymaniu stabilnej pozycji na rynku pomaga firmie Zintegrowany System Zarządzania; firma posiada również najwyższe zagraniczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości produkcji spożywczej. Inter Europol eksportuje swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, Skandynawii i na rynek wschodni, a także do USA, Japonii i Tajlandii.

Partnerzy

Kliknij w logo partnera, by dowiedzieć się więcej.

Chłodna 25

Klubokawiarnia z otwartą przestrzenią społeczno-kulturalną. Miejsce rozmów, koncertów, aktywizmu i ciekawych spotkań.

Radio Aktywne

Jest pierwszym akademickim internetowym radiem w Warszawie, oficjalnym radiem Politechniki Warszawskiej, nadającym nieprzerwanie od października 2004 roku, będąc alternatywą dla komercyjnych radiostacji w kraju. Jego szeregi zasila wielu ludzi: są to w większości studenci różnych warszawskich uczelni, zarówno technicznych, jak i uniwersytetów, których łączy kreatywność i pasja do muzyki oraz dziennikarstwa.

Polibuda.info

Studencki portal internetowy, który powstał z inicjatywy Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Umieszcza zaproszenia i relacje z wydarzeń kulturalnych, sportowych i turystycznych. Promuje działalność kół naukowych, konferencje naukowe i wykłady tematyczne. Ułatwia studentom wybór ścieżki kariery informując o targach pracy, spotkaniach z pracodawcami, konkursach, praktykach i stażach. Współpracuje z jednostkami zewnętrznymi, oraz organizacjami związanymi z PW.

Dom Kultury Śródmieście

Instytucja stwarzająca możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego oraz samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej. Organizuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, jak również koncerty, spektakle, wystawy; w ramach DKŚ działają zespoły teatralne, kabaretowe, taneczne, wokalne. Ponadto Dom Kultury prowadzi działalność wydawniczą oraz współpracuje ze stowarzyszeniami i społecznościami lokalnymi.

Wymarzona Kariera

Portal wymarzonakariera.pl został stworzony dla ludzi, którzy cenią sobie rozwój osobisty, chcą odnaleźć motywację, poprawić jakość swojego życia oraz chcieliby nauczyć się rozporządzać swoim budżetem domowym, jednak nie wiedzą od czego zacząć. Na naszym portalu odnajdziesz wiele praktycznych porad, które poprawią Twoje dotychczasowe życie, przeczytasz wywiady z ludźmi, którzy mają ogromną pasję i spełniają swoje marzenia, poinformujemy Cię o najlepszych konferencjach w kraju, ale również przeczytasz recenzje książek, które mogą zmienić Twoje życie jak i myślenie na temat swojego rozwoju. Nie brakuje również konkursów, w których szansę na wygranie ma każdy uczestnik.

Duży Pokój

Pracownia Duży Pokój to miejsce pracy i siedziba pięciu organizacji pozarządowych oraz miejsce działań dla wszystkich tych, którzy mają pomysły, ale nie mają ich gdzie realizować.

Muzeum Niepodległości

Muzeum powstało w 1990 roku i od początku istnienia zorganizowało ponad 200 wystaw, które odwiedziło ok. 2 mln widzów. W 1992 roku placówka uzyskała status Narodowej Instytucji Kultury. Muzeum prowadzi aktywną działalność edukacyjną, kulturalną oraz wydawniczą.

Kontynent Warszawa

Pierwszy polski portal internetowy, który w kompleksowy sposób informuje o wielokulturowości i różnorodnych jej przejawach na terenie Warszawy. Powstał w roku 2006 jako wyodrębniony program Fundacji Inna Przestrzeń. Zawiera uporządkowane informacje na temat wydarzeń, ludzi oraz aktywności kulturalnej mniejszości i środowisk cudzoziemców w stolicy. Zajmuje się promowaniem artystów i miejsc związanych z kulturą mniejszości etnicznych, do tej pory mało znanych i niebędących w stanie prowadzić profesjonalnej promocji. Służy także jako platforma wymiany doświadczeń i poglądów wszystkich warszawiaków, niezależnie od miejsca ich pochodzenia.

DDFStudio

Studio fotograficzne specjalizujące się w fotografii rodzinnej oraz eventowej. Na fotografiach autorzy utrwalają piękno chwil, aby ich klienci, wracając do zdjęć w przyszłości, mogli na nowo poczuć, jakby brali udział w uwiecznionym wydarzeniu.

Zostań partnerem

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, wspierające idee rozwoju, komunikacji oraz pracy na rzecz bardziej świadomego społeczeństwa.

Zespół i kontakt

licencjobiorczyni, główna organizatorka Maja Zawierzeniec
organizatorzy Piotr Ćwiek
Konrad Zawodziński
zespół Joanna Frączek
Malte Koppe
Natalia Okińczyc
wsparcie koncepcyjno-organizacyjne Aneta Jankowska
Maciej Laskowski
Sylwia Nietubyć
Ewelina Tarnas
Maciej Usiądek
wolontariusze Łukasz Grajewski
Aleksander Kobyliński
Ewa Kokolus
Emilia Maciejewska
koordynacja tłumaczeń Aneta Jankowska
Piotr Ćwiek
koordynatorka zespołu coachów Bożena Andrzejak
zespół coachów Mariusz Bilski
Anna Dobieszewska
Bartłomiej Filipek
Dorota Hoffmann
Aldona Królikowska
Ewa Lach
Małgorzata Lisak
Dariusz Niedzieski
Adam de Nisau
Małgorzata Rymkiewicz
Robert Steinhagen
Marzena Suchocka
Krzysztof Śliwiński
Anna Walasek
Anna Zaremba
WWW Piotr Ćwiek
oprawa artystyczna Jorge Vera Tenorio
projekty graficzne Paweł Zieja
koordynator filmowania i montażu Adam Zięcina

Miejsce

 • Campus Warsaw
  ul. Ząbkowska 27/31
  Warszawa
 • tedxmarszalkowska@tedxmarszalkowska.com